canlı destek

Araştırma Odaklı Öğrenci Merkezi (AROM) eğitimlerinin en önemli amaçlarından biri lisans ve lisansüstü öğrencilerimizin araştırma ve bilimsel düşünme farkındalığını arttırmak, araştırma süreçlerini kavratmak, girişimcilik ve araştırma projesi hazırlama/sunma becerisi kazanmalarını sağlamaktır. Bu hedef çerçevesinde EÜ EBİLTEM-TTO, EGESEM ve Ege-UZEM işbirliği ile araştırmacı öğrenci havuzumuzu genişletmeyi, öğrenci katılımlı proje, yayın ve patentlerin arttırılması amaçlanmaktadır.

AROM Araştırmacı Öğrenci Oryantasyon Programı 15-30 Kasım 2021 tarihlerinde, https://akademi.ege.edu.tr/  adresi üzerinden asenkron olarak gerçekleştirilecek olup, Ege üniversitesi Lisans ve Lisansüstü öğrencilerimizin katılımına açıktır. Eğitime bağlı bulundukları Fakülte veya Enstitülerden kaydını yaptıran öğrencilerimiz belirlenen tarihler aralığında eğitimlerini ve sertifika sınavlarını tamamlayabilirler.

AROM Araştırmacı Öğrenci Oryantasyon Programı’na katılan öğrencilere EGESEM sertifikası verilecektir. Sertifikaya hak kazanmak için programda yer alan eğitim videolarının tamamının izlenmesi şarttır.

AROM Araştırmacı Öğrenci Oryantasyon Programı’na ulaşmak için tıklayınız.

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ