canlı destek

Crowdhelix İşbirliği Platformuna Kaydolun!

Horizon 2020'ye başvurmak ister misiniz?

Konsorsiyum kurmak artık daha kolay!

 

https://network.crowdhelix.com/

 

Ege Üniversitesi'nin bir üyesi olarak, Avrupa Birliği'nin 80 milyar Euro'luk 'Horizon 2020' programından fon arayan üniversiteler, araştırma kuruluşları ve yatırım fonu arayan girişimler için Açık İnovasyon ağına ve sanal platforma erişebilirsiniz. Crowdhelix, Horizon 2020'nin devam programı Horizon Europe'un başlangıcına yaklaştığımız gibi ağınızı kurmanıza da yardımcı olabilir.

Bu platform, güçlü, çeşitli, etkili işbirliğine dayalı ortaklıklar kurmanıza hızlı bir şekilde yardımcı olmak için tasarlandığından, kendinizi, uzmanlığınızı ve AB tarafından finanse edilen araştırma konusundaki hedeflerinizi belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Crowdhelix'e üye olmak için tıklayınız.

Bilgilendirme videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=aZedPEM3WbI&feature=youtu.be

Platformu kullanma ve potansiyel işbirlikçi ortaklıklar kurma hakkında sorularınız için EÜ EBİLTEM-TTO Proje Destek Birimimiz iletişime geçebilirsiniz.

 

Dr. Ayşe DURĞAN DBEYS

E-mail: ayse.durgan.dbeys@ebiltem.ege.edu.tr

Tel: 0232 343 4400/ 165

Avrupa Enerji Araştırma Birliği (EERA)

https://www.eera-set.eu/

 

Üniversitemizin de üyesi olduğu Avrupa Enerji Araştırma Birliği, Avrupa'daki en büyük enerji araştırma topluluğudur. Üyeliğe dayalı, kar amacı gütmeyen birlik, 30 ülkede 250 üniversite ve kamu araştırma merkezini bir araya getirmektedir. EERA'nın ortak araştırma programları, tüm düşük karbonlu teknolojilerin yanı sıra sistemsel ve ortak konuları kapsamaktadır.

 

EERA aisbl, doğrudan AB enerji stratejisiyle bağlantılı ve/veya ittifak için stratejik öneme sahip AB projelerine düzenli olarak katılmaktadır.

 

Üniversitemizin EERA’nın JPe3s Economic, Environmental and Social Impacts of the Energy Transition (Enerji Geçişinin Ekonomik, Çevresel ve Sosyal Etkileri) konulu ortak programına da üyeliği mevcuttur.

 

Daha fazla bilgiye ulaşmak ve üye olmak için tıklayınız.

 

Dr. Ayşe DURĞAN DBEYS

E-mail: ayse.durgan.dbeys@ebiltem.ege.edu.tr

Tel: +90 232 343 4400/ 165

 

 

Enterprise Europe Network(Avrupa İşletmeler Ağı) Kaydolun!

Uluslararası Teknoloji, Ticari ve Araştırma amaçlı işbirlikleri mi kurmak istiyorsunuz?

O zaman bu Ağdan Faydalanın…

https://een.ec.europa.eu/

 

Enterprise Europe Network (EEN, Avrupa İşletmeler Ağı) 60’dan fazla ülkede 600’den fazla üye kurum ve 3000’den fazla uzman çalışanı ile uluslararası iş birlikleri kurmak isteyen KOBİ’lere, büyük firmalara ve araştırmacılara hizmet veren dünyanın en büyük iş birliği ağıdır. Söz konusu Ağ, inovasyon ve Ar-Ge altyapılarını geliştirip firmaların uluslararası pazarda rekabet edebilirliğini arttırarak uluslararası ortaklıklar kurmalarını sağlamayı da amaçlamaktadır.Üye kuruluşlardaki uzmanlar, işletmelere özelleştirilmiş hizmetler sunmakta ve dünya çapında iş fırsatları için irtibat desteği vermektedir. Bu sayede işletmelerin uluslararası alanda büyümesine de destek olunmaktadır.Ağ ayrıca, özellikle firmaların iş sektörlerine yönelik hedefli bir yaklaşım sunabilmek adına uzman grupları ile akıllı enerjiden tekstile, sağlık hizmetlerinden tarım ürünlerine kadar tüm önemli ekonomik sektörler özelinde de destek vermektedir

Söz konusu Ağı kullanma ve potansiyel iş birlikleri oluşturma hakkında ve sorularınız için EÜ EBİLTEM-TTO Sanayi İlişkileri Birimimiz iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilendirme videosu için:

https://www.youtube.com/watch?v=zaMzo86GJz4&feature=youtu.be

Hüsnü Demir

E-mail: husnu.demir@ebiltem.ege.edu.tr

Tel: 0232 343 44 00/110

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ