Çerez Örnek

Girişimim için destek arıyorum

  • Ön Kuluçka Destekleri

Şirketleşmemiş veya yeni iş fikri üzerinden, iş modeli arayışındaki erken aşama  girişim takımları ve şirketler için tasarlanan programdır.

Ayrıntılı bilgi için girişimcilik birimimize ulaşabilirsiniz.

  • Kuluçka Destekleri

Kuruluşu üzerinden en fazla 2 yıl geçmiş, ya da şirketleşmek üzere olan girişim takımları için tasarlanmış Kuluçka Programı'dır.

Kuluçka firmalarını görmek için tıklayınız.

Başvuru için tıklayınız.

  • Hızlandırıcı Destekleri

Ayrıntılı bilgi için girişimcilik birimimize ulaşabilirsiniz.

             https://egedtech.com/tr/

             https://egeteknopark.com.tr/

 

  • Altyapı Destekleri

Teknoloji Transfer Ofisi, Teknopark işbirliğinde erken aşama girişimciler için kuluçka merkezi çatısı altında ücretsiz altyapı ve ortak ofis imkanı sağlamaktadır. Yaşam bilimleri girişimlerine ürün geliştirme sürecinde ücretsiz kullanabilecekleri bir ıslak laboratuvar sağlamaktadır. Donanım tabanlı girişimler için de ayrı bir mekanik laboratuvar bulunmaktadır. Tüm bu altyapıya ek olarak zengin bir girişimcilik ekosistemi içerisinde 7/24 açık ofis imkanı sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

https://egeteknopark.com.tr/

 

  • Şirketleşme Destekleri

                           * ​Biggege (TÜBİTAK 1812 BİGG Yatırım Tabancı Bireysel Genç Girişimci Programı)

TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı/Arayüz Kuruluş olan Ege Teknopark ile işbirliği içinde gerçekleştirilen 1. Aşama faaliyetleri sonucunda girişimcilerin Tübitak 1812 Teknogirişim ve Sermaye Desteği alması sağlanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için  tıklayınız.

                            * KOSGEB Girişimcilik Destekleri

Temel hedefi girişimciliğin desteklenmesi ile ekonomik kalkınmanın ve istihdamın artırılması olan ve bu doğrultuda tüm sektörlerde başarılı işletmeler kurulmasını destekleyen bir programdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sanayi ve firmalara özel destekler için lütfen sanayi birimi ile iletişime geçiniz.

 

  • Eğitimler ve Etkinlikler

EÜ EBİLTEM-TTO, yeni fikirlerin değer yaratacak işlere dönüşmesi için girişimci  adaylarına genel bilgilendirme ve eğitim hizmetleri sunulmaktadır.

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ