Çerez Örnek

Ar-Ge Projeniz İle İlgili Üniversiteden Danışmanlık Almak İçin

EÜ EBİLTEM-TTO Sanayi İlişkileri Birimi olarak sanayi kuruluşları ile işbirliğini geliştirmek, üniversitedeki akademisyenler aracılığıyla özel sektörün içinde yer aldığı projelere danışmanlık hizmeti vermek ve kurumlara yönelik yeni projelere aracılık etmek başlıca gayelerimizdendir.

Ar-Ge proje çalışmanız için üniversiteden bir araştırmacı arayışınız var ise aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında EÜ. EBİLTEM-TTO Sanayi İlişki Biriminden biz uzman tarafından sizinle iletişime geçilip süreçle ilgili bilgi aktarılacaktır.

İÜniversite ile TÜBİTAK destek programları kapsamında iş birliği yapmak, destekler hakkında fikir edinmek ve özet bilgilere ulaşmak isterseniz bu linki/butonu tıklayabilirsiniz. (https://kilavuz.tubitak.gov.tr/)

 

İLETİŞİM VE TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Eğitim Talepleriniz İçin

Ege Üniversitesi bünyesindeki araştırmacılardan eğitim talebiniz olması durumunda aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında EÜ. EBİLTEM-TTO Sanayi İlişki Biriminden bir uzman tarafından sizinle iletişime geçilip süreçle ilgili bilgi aktarılacaktır.

 

 

Ege Üniversitesi Laboratuvar Alt Yapısını İncelemek ve Analiz Hizmetleri İçin

Ege Üniversitesi bünyesinde kurulan EgeLabSis(Ege Üniversitesi Laboratuvar Bilgi Sistemi) Ege Üniversitesinin sahip olduğu araştırma olanaklarını görünür kılmak ve bu olanaklara kullanıcılar erişimini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Programda, "Anahtar Kelimeler" yoluyla arama yapan kullanıcılar, arama sonuçlarını Laboratuvar, Cihaz, Analiz, Birim olmak üzere dört ana kritere göre araştırabilmektedir. Kullanıcılar, EgeLabSis sistemindeki güncel iletişim bilgilerini kullanarak yetkili öğretim üyeleriyle irtibata geçebilecek, hem laboratuvarların altyapısı hakkında bilgi edinebilecek hem de analiz ve test taleplerini iletebileceklerdir. Detaylı bilgiye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz https://lab.ege.edu.tr/labsis.php

 

İletişim:

sanayiproje@ebiltem.ege.edu.tr


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ