canlı destek

Crowdhelix İşbirliği Platformuna Kaydolun!

Horizon 2020'ye başvurmak ister misiniz?

Konsorsiyum kurmak artık daha kolay!

 

https://network.crowdhelix.com/

 

Ege Üniversitesi'nin bir üyesi olarak, Avrupa Birliği'nin 80 milyar Euro'luk 'Horizon 2020' programından fon arayan üniversiteler, araştırma kuruluşları ve yatırım fonu arayan girişimler için Açık İnovasyon ağına ve sanal platforma erişebilirsiniz. CrowdhelixHorizon 2020'nin devam programı Horizon Europe'un başlangıcına yaklaştığımız gibi ağınızı kurmanıza da yardımcı olabilir.

Bu platform, güçlü, çeşitli, etkili işbirliğine dayalı ortaklıklar kurmanıza hızlı bir şekilde yardımcı olmak için tasarlandığından, kendinizi, uzmanlığınızı ve AB tarafından finanse edilen araştırma konusundaki hedeflerinizi belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Crowdhelix'e üye olmak için tıklayınız.

Bilgilendirme videosu için: https://www.youtube.com/watch?v=aZedPEM3WbI&feature=youtu.be

Platformu kullanma ve potansiyel işbirlikçi ortaklıklar kurma hakkında sorularınız için EÜ EBİLTEM-TTO Proje Destek Birimimiz iletişime geçebilirsiniz.

 

Beliz ÖZÜT

E-mail: beliz.ozut@ebiltem.ege.edu.tr

Tel: 0232 343 4400/ 173

 

Enterprise Europe Network(Avrupa İşletmeler Ağı) Kaydolun!

 

Yurtdışından firmalarla ticari işbirlikleri mi kurmak istiyorsunuz?

O zaman bu Ağdan Faydalanın…

https://een.ec.europa.eu/

 

Enterprise Europe Network (EEN, Avrupa İşletmeler Ağı) 60’dan fazla ülkede 600 den fazla üye kurum ve 3000 den fazla uzman çalışanı ile uluslararası iş birlikleri kurmak isteyen özellikle KOBİ’lere, büyük firmalara ve araştırmacılara hizmet veren dünyanın en büyük ağıdır. Söz konusu Ağ, inovasyon ve Ar-Ge altyapılarını geliştirip firmaların uluslararası pazarda rekabet edebilirliklerini arttırarak uluslararası ortaklıklar kurmalarını sağlamayı da amaçlamaktadır. Her üye kuruluştaki uzmanlar, işletmelere kişiselleştirilmiş hizmetler sunmakta ve dünya çapında iş fırsatları için irtibat oluşturmaktadır. Bu sayede işletmelerin uluslararası alanda büyümesine de destek olunmaktadır. Ağ ayrıca, özellikle firmaların iş sektörlerine yönelik hedefli bir yaklaşım sunabilmek adına uzman grupları ile akıllı enerjiden modaya ve tekstile, sağlık hizmetlerinden tarım ürünlerine kadar tüm önemli ekonomik sektörler özelinde de destek vermektedir.

Söz konusu Ağı kullanma ve potansiyel iş birlikleri oluşturma hakkında ve sorularınız için EBİLTEM-TTO Sanayi İlişkileri Birimimiz iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilendirme videosu için: https://www.youtube.com/watch?v=zaMzo86GJz4&feature=youtu.be

Hüsnü Demir

E-mail: husnu.demir@ebiltem.ege.edu.tr

Tel: 0232 343 44 00/110


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ