Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi

BİR İHTİYAÇ
YENİ BİR OLUŞUM

Gelin yenilik içeren çalışmalarınızı PATENT ile buluşturalım!!!!!

EÜ EBİLTEM-TTO olarak Üniversitemizin Araştırma Üniversitesi olma hedefine yönelik geliştirilen bilgi ve teknolojinin uygulamaya dönüştürülerek ticarileşmesi, Üniversitemizle sanayi kuruluşları arasında işbirlikleri oluşturulması ve bölge sanayinin ihtiyaç duyduğu bilgi ve teknolojinin üniversitede geliştirilmesine yardımcı olunmasına yönelik olarak hizmetler vermeye son hız devam etmektedir.

Teknoloji ve inovasyon üniversitemizin kilit noktasıdır ve bu konudaki atılım bilgi ve teknolojinin üretiminin esas kaynağı olan Üniversitemizin patent sahibi olan ya da olmayı düşünen yenilikçi fikirlere sahip siz değerli akademisyenlerimize bağlıdır. Bu amaç doğrultusunda Kasım ayı itibariyle siz Ege Üniversitesi Araştırmacılarına daha iyi hizmet verebilmek adına Üniversitemizin öncelikli alanlarına göre belirlenen konularda Buluş Haftası etkinliği başlatılmıştır. EÜ EBİLTEM-TTO olarak sizleri bilgi ve tecrübe paylaşımı için Buluş Atölyesine davet ediyoruz.

Amacımız;

  • Buluşçularımızı farklı eğitimlerle donatarak yenilikçilik kapasitelerini arttırmak
  • Farklı disiplinlerde çalışan buluşçularımızın sinerji oluşturarak ortak çalışmalar yapmasını sağlamak
  • Yenilik içeren çalışmaları PATENT ile buluşturmak.

olarak özetlenebilir.

13 Nisan 2021 Salı Günü saat 14:00’te çevrimiçi olarak gerçekleştireceğimiz “Tıbbi cihaz, ilaç tasarımı ve taşıyıcı sistemlerin geliştirilmesi” konulu Buluş Atölyesine davet ediyoruz. Gelin çalışmalarınızı aklınızda olan fikirleri masaya yatırıp beraberce değerlendirelim.


Bu oluşumdan maksimum fayda sağlanması için sizlerin katılımı, görüş ve önerileri bizler için son derece önemlidir!!

Kayıt için tıklayınız.